kytičky

Naše služby

Tradiční thajská masáž
Tradiční thajská masáž je provozována již déle než 2000 let. Jedná se o soubor technik vyučovaných dle starých mistrů orientu. Kouzlo spočívá v přesném silovém působení na tlakové body a centra energie těla v kombinaci s protažením svalů, šlach a kloubů. Výsledkem je celkové uvolnění těla a mysli, které vám vrátí tělesnou i duševní rovnováhu.
 

Thajská olejová masáž
Je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř až po zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. Při olejové thajské masáži se používají speciální oleje.
 

Thajská masáž zad a šíje
Velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masérka se soustředí na hlavu, krk, ramena a horní část zad. Zde bude různými tlaky, hmaty a masírováním působit na akupresurní body, které se budou stimulovat a tak dojde k uvolnění napětí. Thajská masáž zad a šíje zároveň účinně působí proti negativním účinkům stresu.
 

Thajská masáž nohou
Spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku člověka a odbourávání stresu.
 

Thajská masáž obličeje a hlavy
Uvolňující masáž obličeje a hlavy. Používá se akupresurní technika. Stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky a tím pomáhá k jejich regeneraci. Zbaví vás nervového napětí a má velmi dobré antistresové účinky.
 

Uvolňující masáž pro těhotné ženy
Uvolňující masáž pro nastávající maminky. Vhodné v období mezi 3 a 8 měsícem těhotenství. Tato masáž je určena pro nastávající maminky, které si chtějí odpočinout a uvolnit se. Je to jemná masáž, která ulevuje od bolesti zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží. Dodává pocit úlevy a svěžesti. Masírují se nohy, ruce, ramena, šíje, hlava a obličej. Pokud má nastávající maminka problémy s krevním tlakem (příliš nízký nebo naopak vysoký), měla by se nejprve poradit se svým lékařem.
 

Thajská masáž horkými lávovými kameny
Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle a působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Odstraňuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, netoxikuje a očisťuje tělo od škodlivých látek, zrychluje metabolismus, zlepšuje látkovou výměnu v těle, bolest zad, uvolňuje tělo a navozuje velmi příjemnou relaxaci. Kameny jsou zahřívány ve vodní lázni o teplotě 45 55 °C ve speciální nádobě. Mají silnou energetickou vibraci. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický účinek, dovede vás k absolutní relaxaci a ukolébá ke spánku. Budete se cítit klidní a vyrovnaní.
UPOZORNĚNÍ K MASÁŽI: Lávové kameny se musí minimálně hodinu před samotnou masáží nahřát, proto prosím, pokud se objednáváte a máte zájem vybrat si tuto masáž, hlaste to rovnou při objednání, ať máme čas kameny připravit.
 

Kokosový sen
Orientální relaxační masáž od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Speciální kokosový olej z přírodních struktur napomáhá maximálnímu uvolnění a odstranění bolesti a únavy. Účinně bojuje proti celulitidě a stárnutí pleti. Masáž pravými kokosovými oleji společně s jejich úžasnou vůní vám přinese kompletní uvolnění mysli.
 

Luxusní čokoládová masáž
Provádí se pravými čokoládovými oleji s kouzelným čokoládovým aroma z čistě přírodních složek. Masáž je velice účinná v boji proti celulitidě a stárnutí kůže. Masáž pravými čokoládovými oleji společně s jejich úžasnou vůní vám přinese kompletní uvolnění vaší mysli.
 

Aloe vera masáž
Aloe vera má vynikající účinky na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Je vhodná i pro pleť poničenou nadměrným opalováním. 100% aloe vera gel smíchaný s přírodním bio olejem poskytne vaší pleti možnost absorbovat a udržet si vlhkost, která zajistí výrazné omlazení a ozdravění pleti.
 

Exotická masáž se zeleným čajem
Tato procedura má pročišťující a hydratující funkci. Zelený čaj chrání člověka před oxidačním stresem, zásobuje tělo zeštíhlujícími proteiny, theinem a kofeinem. Japonci říkají, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Žádné překvapení, neboť obsah kalcia, železa, draslíku, magnézia, sodíku, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velkým životním elixírem - zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní systém. Zelený čaj má příznivý vliv na pokožku, zlepšuje pohyblivost bolestivých míst a je vhodný pro alergiky a lidi trpící na ekzémy.
 

Aromatická jasmínová masáž 
Při celotělové masáži je používán jasmínový olej, který patří mezi nejluxusnější masážní oleje. Získává se z jasmínových květů v oblastech Tunisu a Maroka. Omlazuje, zlepšuje náladu a probouzí Vaše tělo. Blahodárně působí při potížích s akné a ekzémy. Je vhodný pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou. Ošetřuje a regeneruje kůži, je bohatý na vitamín A, E a esenciální mastné kyseliny. Pokožku zvláčňuje, pomáhá proti křečím, velkým významem je jeho síla v oblasti regenerace kůže. Jasmínová vůně působí afrodiziakálně a antidepresivně.
 

Detoxikační medová masáž 
Staré léčivé i kosmetické ošetření využívající výjimečných vlastností medu. Med byl odjakživa opěvován jako afrodiziakum a elixír mládí. Obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Medová masáž je ověřeným postupem pro odstranění toxinů z těla a revitalizuje celý organismus díky speciální tlakové masáži. Zajišťuje uvolnění kožních pórů a zdravé prokrvení pokožky, kterou zanechává příjemně prohřátou a jemnou.


Orientální konopná masáž 
Orientální olejová masáž celého těla stoprocentním konopným olejem s výbornými regeneračními, zvláčňujícími a protizánětlivými účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný účinek konopného oleje je kombinován s tradičními technikami thajské olejové masáže, založené na stimulaci akupresurních bodů a protažení ztuhlého svalstva.
 

Dárkové poukazy
Na masáže dle vlastního výběru obdarovaného. Poukazy jsou přenosné a není na nich uvedena cena, pouze délka trvání masáže podle toho, kolika minutovou masáž zakoupíte. Darujte nevšední dárek svým blízkým!

UPOZORNĚNÍ K DÁRKOVÝM POUKAZŮM:
Poukaz není možné směnit za peníze. Chcete-li zrušit termín objednané masáže v rámci uplatnění dárkového poukazu, je třeba zrušení provést minimálně 3 hodiny před započetím masáže, pokud toto neučiníte dárkový poukaz tak PROPADÁ a je dále neplatný. Termín masáže je možné změnit pouze JEDNOU.

Po uplynutí doby platnosti dárkového poukazu si účtujeme poplatek ve výši 20% z ceny masáže. Pokud je dárkový poukaz propadlý o více než tři měsíce, účtujeme si poplatek ve výši 50% z ceny masáže. Dárkový poukaz propadlý déle než 6 měsíců nelze uplatnit.

 

Nahoru...